• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Kluby Książki: Spotkania Dla Miłośników Literatury

Różnego rodzaju gry strategiczne właściwie od zawsze są niesamowicie wręcz popularne wśród fanów szeroko rozumianej komputerowej rozrywki, ale raczej trudno byłoby się temu dziwić. Przecież tytuły te dają nam niezwykle atrakcyjną możliwość tworzenia chociażby własnej firmy praktycznie od podstaw; w wielu przypadkach nie są one proste, ponieważ każdy gracz musi przy nich dbać o bardzo wiele najróżniejszych spraw, podobnie jak i w przypadku prowadzenia jakiejkolwiek rzeczywistej działalności. Obecnie rewelacyjną propozycją są przede wszystkim gry strategiczne na przeglądarki, ponieważ w ich przypadku otrzymujemy oprócz tego możliwość konkurowania z innymi graczami, nierzadko pochodzącymi z wielu różnych krajów. Do absolutnie najciekawszych tytułów tego typu niewątpliwie zalicza się obecnie Rail Nation.
Tytuł ten ściśle nawiązuje do tematyki kolei. Zadaniem gracza jest stworzenie tutaj silnej i przynoszącej odpowiednie dochody firmy zajmującej się tą właśnie dziedziną, co naturalnie nie jest łatwe. Trzeba tu cały czas troszczyć się przykładowo o najwyższy możliwy poziom naszych lokomotyw i szukać okazji do zarobienia pieniędzy. Gra jest bardzo rozbudowana, przez co spędzając z nią swój czas poczujemy się niemalże jak podczas budowania prawdziwej firmy. Oprócz tego, możemy się tutaj spotkać z wieloma graczami z wielu różnych krajów, z którymi możemy oczywiście prowadzić rywalizację.
Gra Rail Nation powstała specjalnie dla każdego miłośnika kolei, która faktycznie potrafi być niesamowicie wręcz ciekawym tematem. Równocześnie jednak świetnie będzie się z nią bawił praktycznie każdy, kto po prostu lubi dobre gry strategiczne, zatem naprawdę warto nieco bliżej się z nią zapoznać!

1. Zobacz teraz

2. Więcej informacji

3. Tutaj

4. Dowiedz się teraz

Kulinarne Podróże: Smaki Azji

Categories: Hobby

Comments are closed.